Zarząd MK PZKO Karwina Frysztat

 

Prezes koła :                 

Wałoszek Janusz, mudr   tel.603 885 933

                                 e-mail: janusz.waloszek@centrum.cz

Zastępca prezesa :       

Szarowski Roman  tel.776 582 451

                                  e-mail: rszarowski@seznam.cz

                                                                       

Członkowie zarządu : 

 

 

Buchta Karin, inż.   - zastępca skarbnika, sekretarz tel.724 411 922

                                   e-mail: buchtova@polcarbo.eu

Koch Leszek, inż. - manager - projekty, granty, dotacje  tel.607 168 030

                                    e-mail: lesekkoch@seznam.cz

Tarjan Halina, inż. - asystent managera, sprawy społeczne tel.606 738 347

                                    e-mail: tarjanova@tto.cz

Pieczka Janina -  protokolant tel.736 776 093

                                    e-mail: janina.pieczkova@seznam.cz

Běhan Maria - kierownik rejonowych tel.604 854 630

Pierchała Marian - strony internetowe tel.603 379 880

                                   e-mail: mpierchala@volny.cz

Zemene Bogdan - propagacja tel.792 253 490

                                   e-mail: zemeneb@gmail.cz

Matuszyński Marek, mgr - łączność z mediami tel.602 751 867

                                 e-mail: marek.matuszynski@koeximpo.cz

Przybyła Janina – kierownik chóru żeńskiego Kalina   tel.597 584 650

Pilat Anna - członek zarządu  

Tomasz Franek - prezes Klubu Młodych

                                e-mail: tomasz.franek@centrum.cz

Pieczka Marian, inż. - członek zarządu tel.739 676 728

                                e-mail: marian.pieczka@seznam.cz

Linzer Stanisław – kierownik Komisji Technicznej

Wałoszek Piotr, dis.  - członek Komisji Technicznej tel.731 480 156

                                e-mail: bigpedro@email.cz

Gałuszka Adam, dis.  - członek Komisji Technicznej tel.603 865 330

                                e-mail: a.galuszka@seznam.cz

Gazur Daria, mgr - skarbnik tel.728 034 861

                                e-mail: dariag@seznam.cz

Pieczka Bogdan, inż.  - członek zarządu tel.602 707 709

                               e-mail: bogdan.pieczka@pcc.eu

Szyja Andrzej, mgr - dyrygent chóru męskiego Hejnał - Echo tel.731 625 665

                               e-mail: andrzej.s@seznam.cz

Lotter Ewa, mgr - członek zarządu tel.606 737 384

                               e-mail: eva.lotterova@aktesin.cz

Chudik Halina, inż. - członek zarządu tel.723 349 201

                                   e-mail: halina.chudik@volny.cz

 

 

Komisja rewizyjna:      

Fierla Rudolf,inż.  -  szef komisji rewizyjnej  tel.606 329 929

                                    e-mail: rfierla@volny.cz

Badošek Zofia  -  członek komisji    tel.602 339 620

                                  e-mail: zbadoskova@seznam.cz

Folwarczny Dariusz,inż. - członek komisji tel.739 063 403

                                   e-mail: DariuszF@seznam.cz